Specjalista ds serwisu samochodów ciężarowych i autobusów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej w obszarze serwisu samochodowego min.2 lata
  • Znajomość budowy i konstrukcji pojazdów oraz rynku części zamiennych pojazdów użytkowych i autobusów
  • Wykształcenie średnie, techniczne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się elektronicznymi katalogami części zamiennych
  • Dobra obsługa komputera w zakresie pakietu biurowego oraz poczty elektronicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Ogólny zakres obowiązków:

  • Prawidłowy dobór części zamiennych
  • Realizacja zamówień oraz weryfikacja ścieżek dostaw
  • Analizowanie i weryfikacja potrzeb uzupełniania stanów magazynowych w materiały eksploatacyjne oraz części zamienne
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami serwisu
  • Współdziałanie w zakresie obsługi zleceń serwisowych w pakiecie firmowym

Oferujemy:

  • Pracę w ustabilizowanej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku
  • Umowa o pracę w systemie jednej zmiany bez weekendów
  • Ubezpieczenie grupowe Życie/Zdrowie
  • Dobrą atmosferę pracy

Kontakt:
Grzegorz Ludwiczak:
email: praca@bsc-gliwice.pl
telefon: +48 32 338 68 45

25.04.2023 Kategoria: praca Napisał: Jacek
Autoryzacje, certyfikaty...:
Logo Solaris Logo Konvekta Logo Eberspaercher
Wspieramy, jesteśmy członkami...:
Logo GKS Piast Gliwice Logo Klub Biznesu Piasta Gliwice